Milí rodičia,

Radi by sme Vám oznámili, že kurzy angličtiny Wattsenglish s native lektorom  začínajú v prvý októbrový týždeň. Miesta v skupinách sú limitované, preto prosím v prípade záujmu o výučbu, vyplňte online prihlášku a tým rezervujete miesto aj pre Vaše dieťa. Po kliknutí na nižšie uvedený link si vyberte školu a ročník, ktorý dieťa navštevuje.

Potvrdenie o konečnom zložení skupín Vám bude zaslané e-mailom počas posledného septembrového týždňa.

Milí rodičia,
aj v tomto školskom roku dostanú vaše deti možnosť navštevovať hodiny angličtiny vedené zahraničným lektorom. Hodiny sú vedené pútavou a zábavnou formou s použitím Wattsenglish metodiky v bilingválnom prostredí, ktoré Vaše deti "núti" komunikovať v angličtine po celý čas strávený s lektorom. Náplň hodín je v súlade so školským vzdelávacím programom, vhodne dopĺňa to, čo sa deti v škole naučia a dáva im príležitosť precvičiť si svoje vedomosti v praxi s prízvukom na komunikačné zručnosti. Viac informácii o našej programoch pre deti nájdete v prílohe.

Projekt_ZS_Zitavska