Škola v prírode Twistovo

V deň odchodu by nikto nebol povedal, že žiaci zo ZŠ Žitavská zažijú nezabudnuteľné chvíle v Škole v prírode, ktorá sa konala v Oliva resort  TWISTOVO pri Trenčianskych Tepliciach. Malé domčeky         v krásnom prostredí sa stali ich domovom . Personál  ŠvP nám zabezpečili bezstarostný pobyt začínajúc stravou, končiac zábavou.

Skvelé vybavené športoviská, priam nabádali k športovej zábave napr. volejbal, basketbal, tenis, vybíjaná, futbal, florbal, speedminton. Pobyt sme si spríjemnili výletmi a turistickými vychádzkami, kde mohli obdivovať kúpeľné mesto Trenčianske Teplice , Matúšovo kráľovstvo v Podolí a Čachtický hrad.

Jednotlivé dni sa členili na dve časti , v doobedňajších hodinách prebiehalo vyučovanie a v popoludní so žiakmi pracovali animátori. Pre žiakov pripravovali každý deň nezabudnuteľné zábavné a športové aktivity.

V piatok sa nám ťažko odchádzalo a lúčilo so skvelou ŠvP. Žiaci nastupovali do autobusu s nádejou ,  že sa sem opäť vrátime.

Mgr. Daniela Jandurová