Dňa 9.5.2016 sme  sa rozhodli vzdať poctu najkrajšiej úlohe ženy -  materstvu.           O 17.00 hodine sa stretli ,,malé maminy“ so svojimi bábätkami v kočiarikoch, v šatkách alebo v náručí na školskom dvore .Od tiaľ sme sa v sprievode  vybrali na prechádzku po Vrakuni.   K dievčatám sa pridali aj chlapci  na bicykloch a kolobežkách, ktorí rozdávali vlastnoručne vyrobené  papierové srdiečka okoloidúcim mamičkám. Našu myšlienku prišli podporiť aj mamičky a ockovia zúčastnených detí, čo nás veľmi potešilo a svojou prítomnosťou rozšírili náš sprievod. O necelú hodinku prechádzky sme sa vrátili na školský dvor a hoci veľmi neradi, sme sa rozišli domov.              Náš I. ročník sprievodu ,,Pocta mamičkám“ sa nám veľmi páčil, a tak sme sa rozhodli v tejto aktivite pokračovať aj budúci rok.

Fotoalbum                                                                                 Mgr. Slaninková Ľuboslava