Vážená pani Lucia Wirthová a pán Marián Zolovčík

Vážené občianske združenie Arte Bene a spoločnosť Marsann IT – Lenovo.
V úvode sa Vám chcem za našu triedu IV.A a našu základnú školu Žitavská veľmi pekne poďakovať za nádherný notebook Lenovo, ktorý sme od Vás dostali. Veľmi si to vážime, aj napriek tomu, že sme základná škola z Bratislavy. A ako z praxe vieme, školy v Bratislave sú niekedy oveľa menej vybavené IT technikou ako školy v iných oblastiach Slovenska. O to viac ste nás potešili, keď ste si vybrali našu školu – triedu. Ako ste mohli aj sami vidieť, nepotešili ste len triednu učiteľku , ale aj dvadsať sedem rozradostených žiakov IV. A triedy.
Naši žiaci už na notebooku pracujú, vyhľadávajú si informácie, ktoré potrebujú k novej látke. A taktiež notebook pomáha aj pri oživení vyučovania aj s pomocou dataprojektoru .
Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme, sme radi, že na školy a žiakov myslíte . Držíme Vám palce a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.
Ďakujeme.
Triedna učiteľka : Mgr. Svetlana Biskupič Čikelová