Deti z ŠKD v NEŠKOLE

1.10.2014 deti z I., II., III. a V. oddelenia navštívili Neškolu, v ktorej ich čakal zázračný autobus so šoférom Hugom. Hugo si pripravil pre deti zaujímavý program. Navštívili spolu Paríž, kde objavili veľa nádejných modelov a modeliek.

Za zvukov peknej pesničky sa odviezli do Afriky. Pomohli svojmu kamarátovi popolievať virtuálne kvety a napodobňovali zvuky zvierat. K  dobrej nálade si  zatancovali v sprievode bubnov.

Autobus ich bezpečne odviezol do Ameriky. Tu už mali voľný vstup do Hollywoodu. Akoby čarovným prútikom sa premenili na hercov, kameramanov a režisérov.

A už Ameriku strieda Čína. V nej nás prekvapil veľký cirkus, v ktorom zmizol náš kamarát. No ten sa našťastie našiel. Šofér Hugo vychytal všetky naše virtuálne loptičky a mohli sme sa šťastne vrátiť do Bratislavy .

Putovanie krajinami sa skončilo, my sme prežili krásne popoludnie a už sa tešíme na skorý návrat do NEŠKOLY.

Želka Macková