Na zemi dobre mi

Jedno popoludnie strávili deti z I. a IV. oddelenia v Neškole. K nim sa pridali aj naši malí nulťáci.Nevedeli sme sa dočkať, čo si pre nás dvaja majstri z divadielka na hojdačke pripravili. Zbadali sme vesmír a raketu, ktorá sa k nám približovala veľkou rýchlosťou. Nastal rachot a raketa v lese havarovala. Zelení mimozemšťania začali objavovať náš svet. Veľmi sa im u nás nepáčilo. Naša Zem bola špinavá od odpadkov, ktoré sa všade povaľovali. Nezbedníkovi sa les tiež nepáčil, no bol lenivý upratovať. Vtedy sme priložili ruky k práci my. Vytriedili sme odpad, opravili raketu a novým kamarátom tak umožnili návrat domov.

Na záver nám zaznela rezká pesnička, rozlúčila sa s nami sova, macko, zelené príšerky aj dvaja nezbedníci. Ešte sme si vyskúšali ovládanie bábok a vraciame sa z Neškoly do našej školy.

.

Fotoalbum                                                                              Želmíra Macková