Deň detí v Centre detskej tvorivosti

Deň detí je sviatok, ktorý oslavujú všetky deti, menšie, väčšie, usilovné, ale aj nezbedné. Tešia sa na prekvapenia, ktoré dostanú od svojich rodičov a rovnako z prekvapení, ktoré zažijú v škole.

MÚ Vrakuňa pripravil pre deti vrakuňských  škôl deň plný zábavy, hier a radosti. Zúčastnili sa ho aj deti z našej školy, z druhého a tretieho oddelenia ŠKD. Čakal ich bohatý program, ktorý začal veselou rozprávkou s pesničkami o ujkovi Popletkovi. Veľmi sa na nej zabávali, o to viac, že medzi „hercami“ spoznali svojich spolužiakov Simonku, Šimona a Tomáška. Po skončení predstavenia sa rozbehli do záhrady, kde súťažili v rytierskych súbojoch, skákaní vo vreci a kúzlení s bublinami. Niektorí si zajazdili na poníkovi, zaskákali v nafukovacom hrade alebo si nechali pomaľovať tvár. Za absolvovanie jednotlivých súťaží dostali pečiatky, ktoré si vymenili v „Sladkom raji“ za čokoládu a poukážku na zmrzlinu.

Verím, že deti si tento deň užili a ukončili ho objatím od maminy a ocina, lebo potrebujú vedieť ako veľmi ich máme radi.

Fotoalbum                                                                                        Jana Vetrecinová